20 Şubat 2015 Cuma

Fikrimühim Köpüklü Nestle Coffee-Mate
Uzun bir aradan sonra herkese kocaman bir merhaba :)

    Ülkemizde yaşanan, kan donduran olaylardan sonra pek bir paylaşım yapamaz oldum. Söylenecek çok söz var ama söz söylemekle bu yaşanan acımasız olaylar bitmiyor. Köklü bir çözüme ihtiyacımız var deyip içimi ısıtan geçen haftalarda kapıma gelen Fikri mühim kutusundan bahsetmek istiyorum.

fikrimühim
      O kadar tatlı bir kutu içerisinde geldi ki resmen renklere bayıldım :) Köpüklü Nestle Coffee-Mate kremasını tatma şansını yakaladım.
 
    İdeal kullanım için 3 tatlı kaşığı yazmışlar ama benim damak tadım için 4 tatlı kaşığı daha uygun oldu.
fikrimühim


   
   Bu soğuk günlerde eşimle birlikte akşamları tam bir keyfimiz oldu..Keyfimizi köpürterek içiyoruz :) İçimi çok yumuşak geldi ve tam kıvamında bir kahve oldu.

  Eve gelen dostlara da hemen ikramımı yaptım. Fakat o kargaşada fotoğraf çekmeyi unutmuşum. Kimine göre 3 tatlı kaşığı kimine 4 tatlı kaşığı uygun oldu.Sonuç olarak Köpüklü Nestle Coffee-Mate kahve kremasını biz çok beğendik ve bizden notunu aldı. Şimdi sıra başka bir fikrimühim paketinin gelmesini beklemekte :)

Hoşçakalın

Sevgiyle kalın..
5 yorum:

 1. bana da geldi beğendim canım..Afiyet olsun: )

  YanıtlaSil
 2. Diğer bloglarda söylediğim gibi ben de doldurdum anket ama gelmedi bana :( Piyasaya çıkınca deneyeceğim merak ettim :D

  YanıtlaSil
 3. merhaba canım bloğunu keşfettim bende bloğuma bekliyorum ve seni bloğumdaki 8 Mart hanımeli hediyeleşme etkinliğine davet ediyorum katılırsan çok sevinirim :D sevgilerle

  YanıtlaSil
 4. Merhaba, bloğunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım. Bana da beklerim ;) Sevgiler...

  YanıtlaSil